ERBY

logo erby

Hledání

Svátky

pozvánka

Zveme Vás na besedu s tematikou první pomoci.
Ve středu 27. 11. 2019 od 18:30 v Podskaláku

Jejím cílem bude mimo jiné i naučit Vás poskytnout první pomoc při úrazech různého typu či rozpoznat příznaky probíhajícího akutního infarktu myokardu nebo cévní mozkové příhody (mrtvice). Kdo bude mít zájem, může si vyzkoušet resuscitaci i v praxi.

Přednášku povede Jakub Hlavsa, příslušník HZS ČR a záchranář u RZP.

Kalendář

Vážení občané.

Obec Studené vydala kalendář na rok 2020. Je stolní, týdenní a je plný informací o historii obce, a zároveň obsahuje termíny sportovních a kulturních akcí, které jsou naplánovány na rok 2020.
V neděli 3. listopadu v Podskaláku proběhlo jeho představení a následně začal prodej.
Prodává se na Obecním úřadu v pondělí od 18:00  do 20:00, případně po telefonické domluvě i v jiném termínu či místě.
Petr Strasmeier

zájezd

Pozvánka od sousedů.

obec Sobkovice pořádá v sobotu 9.11.2019 autobusový zájezd do Kudowy-Zdrój. Protože jsou ještě volná místa, rádi bychom Vás informovali o této nabídce pro občany Studeného. Odjezd je v 7.00 hodin od kostela v Sobkovicích. Zájemci se mohou nahlásit mailem nebo se napsat v našem obchodě na papír. Cesta je zdarma.

S pozdravem,

Josef Faltus

Starosta obce Sobkovice

Běžecké - crossové tratě Studené

V Horním lese za "střediskem Klas Nekoř a.s."  jsou připraveny běžecké tratě v délkách od 2 km do 4 km. Přejeme všem pěkný zážitek při crossovém běhu v krásné přírodě.

kalendář svozu odpadu

Svoz odpadů

Vážení spoluobčané, tisk papírových kalendářů s datem svozu odpadu se zpozdil a tak budou až začátkem února. Hned po jejich dodání proběhne jejich distribuce po nemovitostostech. Těm, kteří se se přihlásili k odběru novinek na www.studene.cz přijde upozornění na nejbližší datum vždy několik dní předem.

Petr Strasmeier

Číst dál...

Strana 1 z 2