ERBY

logo erby

Hledání

Svátky

Rozšíření úřední doby Finančního úřadu

Na žádost pana Ing. Buryšky zveřejnuji rozšíření úřední doby Finančního úřadu.

Petr Strasmeier

Finanční úřad pro Pardubický kraj, Územní pracoviště v Žamberku

Pionýrů 1360, 564 01 Žamberk, tel: 465678111, e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mimořádné služby v březnu 2019 v souvislosti s přebíráním přiznání k dani z příjmů za rok 2018

Číst dál...

Lyžařské stopy

Aktualizace 15. února

O tomto víkendu je upravená tříkilometrová stopa pro běžkaře směrem do Sobkovic.

Přeji Vám příjemnou projížďku.

Petr Strasmeier

kalendář svozu odpadu

Svoz odpadů

Vážení spoluobčané, tisk papírových kalendářů s datem svozu odpadu se zpozdil a tak budou až začátkem února. Hned po jejich dodání proběhne jejich distribuce po nemovitostostech. Těm, kteří se se přihlásili k odběru novinek na www.studene.cz přijde upozornění na nejbližší datum vždy několik dní předem.

Petr Strasmeier

Číst dál...

Vaše nápady

Rádi bychom Vás, všechny občany Studeného, požádali o Vaše nápady, co zlepšit v naší obci. Náměty můžete sdělit kterémukoli zastupiteli, osobně na obecním úřadě nebo na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Předem děkujeme.

Svoz odpadu

Další svoz odpadu v igelitových pytlích proběhne v pátek dne 15.3.2019. Pytle s kódem - tříděný odpad, bez kódu - směsný odpad (i popel). Pytle s odpadem dávejte, prosím, k hlavní silnici, předejdete tak tomu, že nebudou odvezeny. Kdo již kód nemá, na požádání zajistí OU. Tříděný odpad - pytle s kódem a svázané balíky papíru nebo kartonů můžete kdykoliv uložit do místnosti ve sběrném místě, žluté kontejnery k uložení plastů používejte jen v nejnutnějších případech.

Strana 1 z 2